O společnosti

Chcete se dozvědět více o našich aktivitách?

Zeptejte se

Babičkin dvor agro holding a. s.

Investice

Holding v současnosti investuje do následujících oblastí:

Produkce a zpracování vajec. Holding investuje do společností, jejichž hlavní činností je výroba a zpracování vajec. Cílem holdingu je zvyšovat prostřednictvým dceřiných společností tržní podíl v produkci vajec na slovenském trhu.

Holding sází na tři zásadní trendy při výrobě vajec:

  • nahrazování klecových chovů nosnic neklecovými chovy, což je v souladu s trendem jak obchodních řetězců, tak i spotřebitelů,
  • zavedení nejnovějších technologií do chovů nosnic, což vede jak k úspoře nákladů, tak ke zvýšení kvality chovů,
  • nahrazování geneticky upravených krmiv (GMO sója) krmivy, která nejsou geneticky upravena.

Výroba a prodej krmiv. Holding hodlá v budoucnu investovat do společností, které se zabývají výrobou a distribucí krmiv, a to hlavně perspektivních proteinových krmiv pro drůbež a další hospodářská zvířata (zejména krmiv, která nejsou geneticky modifikována, krmiv z lokálních surovin). Holding se hodlá investovat do vývoje nových typů krmiv. Společnost Babičkin dvor a.s. pak diponuje certifilátem GMP+ pro obchodování s krmivy, což ji umožňuje přístup na nejnáročnější trhy.

Babičkin dvor a. s. 

Slovensko

Babičkin dvor a.s., IČO: 45 538 557, se sídlem J. Kráľa 2661, 990 01 Veľký Krtíš, Slovenská republika je v současnosti hlavním aktivem Holdingu. Společnost je druhým největším producent vajec na Slovensku, s roční produkcí kolem 110 mil. vajec.

Produkce vajec probíhá na 8 farmách, které se nacházejí na středním Slovensku v jeho jižčásti, v oblastech s příznivým klimatem.

Babičkin dvor dodává vejce do všech klíčových obchodních řetězců na Slovensku (Tesco, Billa, Lidl, COOP, Kaufland). Část produkce, výhradně však vejce vyšší kvality, dodává do řetězců pod svou značkou „Babičkin dvor“.

Další informace: www.babickindvor.sk

Kontaktujte nás

Babičkin dvor agro holding a. s.

Olivova 2096/4, Nové Město,
110 00 Praha 1

+420 724 227 120
info@babickindvorholding.cz